Říjen 2015

1. kapitola #stay originall xD

1. října 2015 v 18:53 | Ajdy |  Touha (Ajdy)
Čaute!
Je tu mrtvo jak po bitvě, co?? :D
Možná by se to tu mělo trochu oživit..
Tak jdeme na to, ne? :D
Přináším Vám novou story! :D Už mám 10 kapitol.. Pár na svém wattpad účtu: https://www.wattpad.com/user/Eneryss
Fajn, už to nebudu zdržovat a...........
JE TU PRVNÍ KAPITOLA!
Ajdy

Rachel:
"Co to bude?" zeptala jsem se znuděně další osoby která dopadla na stoličku u baru. Byl tu celkem frmol. A to byla středa!
"Panáka whiskey" odpověděl mužský hlas. Aniž bych se podívala kdo má takový apetit uprostřed pracovního týdne jsem se natáhla pro flašku a nalila panáka. Skleničku jsem ani nestihla postrčit a už se po ní natahovala svalnatá ruka, která drink dopravila k plným, malinovým rtům.. Mmm.. ty rty byly vážně úžasné.. Co všechno s nimi asi jejich majitel umí? Zvedla jsem pohled z jeho rtů a pohledem přejela celou jeho tvář. Kromě těch úžasných rtů měl i úžasné oči. Bože, myslela jsem, že se mi z té zeleně zatočí hlava! Svalnatá ruka projela havraním harém svého majitele a malinové rty se daly do pohybu: "Dám si repete" vyšlo z nich a vzápětí se zkroutily do úsměvu. Bože.. byl to přesně ten typ úsměvu kdy potřebujete fén abyste vysušily jisté partie...


Travor:
Ta barmanka byla vážně sexy! A to jsem ji viděl zatím jen do pasu. S oblečením. Jak rád bych ji prozkoumal bez oblečení.. No to možná někdy jindy. Dneska jsem sem přišel jen s jedním cílem: ožrat se. Byl jsem tak děsně nasranej! Rachel -tak se podle vizitky jmenovala ta sexy barmanka- se najednou objevila na place a já se mohl kochat pohledem na odhalené, oholené, zkurveně dlouhé nohy, které sváděly tu nejvíc sexy chůzi na světě. Ty vole vážně právě přemýšlím o stylu chůze barmanky?! Ale pak se mi ukázala její sexy prdel a já už nemohl přemýšlet o ničem. Že bych se vysral na chlast a pořádně projel tuhle sexy brunetu?


Rachel:
Potom co měly sexy malinové rty spoustu sexistických narážek které jsem ignorovala, se jejich majitel zlískal jako hovado. Bylo dávno po zavíračce a já se ho pořád nemohla zbavit. Budit v tuhle nekřesťanskou hodinu mého šéfa bylo absolutně nemyslitelné. S povzdechem jsem zacloumala nehybným, sexy svalnatým tělem které leželo na baru.
"Hey! Co je?" zvedla ta nalitá osoba hlavu.
"Kde bydlíš? Zavolám ti taxíka"
"Já ale nechci domů!"
"Tak to máš smůlu chlapče. Já mám padla a ráda bych se dostala do postele"
"Hm"
"Tak kde teda bydlíš?"
"Nevim"
"Jak nevíš?"
"Prostě nevim. Dobrou"
"Hey! Nespi!!!" zacloumala jsem s nim. Nic. Sakra, co s nim teď mám dělat?! V baru ho nechat nemůžu. Vzít ho na ulici? Ne, to ne.. Kdo ví co by se s nim stalo. Pak už jen.. vzít ho sebou ke mně domů. Ale ne.. To ne. S povzdechem a uvědoměním, že mi nic jiného nezbývá, jsem si přehodila jednu těžkou, svalnatou paži kolem krku.
"Co zase chceš?" zamručel.
"Dostat se domů, idiote" odpověděla jsem a bylo mi jasné, že tahle cesta bude strašná.
****
Ta cesta byla víc než strašná! Ten idiot mi vyprávěl, že jeho současná souložnice se kterou vedl jakýs takýs vztah, ho podváděla. Prý ji stejně neměl rád, ale štvalo ho, že ta holka stíhala více front. Taky mi řekl, že jsem strašně sexy a že by strašně rád zajel svým autíčkem do mé garáže. Prostě byl na sračky. A taky byl strašně těžkej. Tak těžkej, že jsem ho ubytovala ve své ložnici a sama šla na gauč. Ložnice totiž byla blíž a já měla za to, že dál už bych ho nedonesla. Vzula jsem mu boty ale jinak jsem ho nechala oblečeného. Ne že bych se nechtěla dotýkat jeho těla.. a podívat se na jeho hruď.. jenže.. mi to prostě nepřišlo fér. A tak jsem jen otevřela skříň, vyndala z ní další peřinu a polštář a odebrala se na svojí tmavě modrou pohovku.


Travor:
Probudil jsem se v cizí ložnici. V cizí posteli. Na cizím polštáři. A ten polštář voněl jako broskev a lilie. S požitkem jsem nasál tu vůni a pak si teprve uvědomil, že mě strašně bolí hlava. Au, au, au. Doprdele. Už nikdy nebudu chlastat. Všimnul jsem si dvou prášků a sklenice vody na nočním stolku vedle postele. Pomalu, vážně opravdu pomalu jsem se pro to natáhl a přitom jsem se snažil rozpomenout na včerejšek. Vím, že jsem se nasral na Annie. Ta svině to jela na více frontách. Zapadl jsem do nějakýho baru se sexy barmankou. Zkoušel jsem to na ni, ale byla jak ledová královna. Tak jsem se jen ožral. Někdy pak se ze mě snažila vytáhnout adresu, ale já jsem jí to neřekl. Takže kde to doprdele jsem? S úlevou jsem si uvědomil, že bolest hlavy ustupuje a tak jsem se zvedl z postele a dveřmi vešel do jakési předsíně. Zde byly troje dveře. Jedny ven z bytu, druhé vedly zřejmě do koupelny a třetí byly otevřené. Asi obývák. Vydal jsem se k těm dveřím. A v těch dveřích jsem se taky zastavil. Hleděl jsem na sexy spící barmanku. Její peřina skončila vedle modré pohovky. Ležela na boku s jednou nohou nataženou. Druhou měla pokrčenou s kolenem na břiše. Její pyžamo tvořilo šedé tílko, které jí normálně asi bylo delší ovšem teď ho měla vyrolované těsně pod dvoumi kopečky se vztyčenými bradavky. Její jeskyňka byla kryta rudě krajkovanými kalhotky. Na sucho jsem polkl. Ta holka byla neuvěřitelně sexy a zároveň strašně roztomilá. Nikdy jsem neviděl spící holku. Vždycky po akci vypadly. A tak jsem si tenhle okamžik chtěl náležitě užít. Bohužel mi to nebylo dopřáno. Ta roztomilá osůbka otevřela oči a několikrát zamrkala. Pak si sedla a rukou projela svoje vlnité, čokoládové vlasy. A pak mě spatřila a vyjekla.


Budu ráda za komentáře! :D