8. kapitola

12. května 2015 v 11:23 | Ajdy |  Yogobélie - místo všeho (Ajdy)
Kukuč!
Dneska je to druhý článek ode mne..
Yay xD
Nom je tu další kapitola!
Bacha na pračky.. Ty svině portujou ponožky do jiných dimenzí!

"Bude to super! Ještě nikdy jsem v jiné dimenzi nebyla" svěří se mi ta šťastná duše.
"Tys to věděl?" otočím se na Deana. Překvapeně zakroutí hlavou.
"Počkej to jako fakt půjdeme do jejího světa?" zeptá se Elis vzrušeně malé Christin.
"Jo!" potvrdí jí s radostí. Elis se na tváři usadí úsměv.
"Super! Slyšela jsem, že tam jsou velké obchodní domy. Malovátka, oblečení, boty, parfumérie.. Ach, to bude dokonalé!" začne ta dokonalá sedmnáctka poskakovat společně s Christin. Myslím, že jsem se musela tvářit jako přejetá parním válcem. Jako vážně? Oni.. Oni.. Magičtí superhrdinové se se mnou vydají do mého obyčejného světa a budou tam žít? Tak to mě podržte. K sakru! Když si myslím, že bude všechno v pohodě tak tohle. Může být něco víc nefér?! Potom se podívám na malou Christi. Vypadá, že je vážně ráda. A možná.. Možná bych jí jako starší sestra mohla pomoct prožít normální život jako znám já. S panenkami, pohádkami, kolotočy, houpačkami.. Neměla to tu zrovna lehké. Co jsem slyšela tak víly jsou bezcitní živočichové. Ale ona ne.. Možná je to tím, že je vílou jen napůl. Byla považována za ostudu království. Lidmi samozřejmně. Rodiče ji milujou. A ta překrásná holka, která je posedlá modou, ale nemá na to čas, protože se musí věnovat zbraním, naukám o znacích, jiných dimenzích a rozlišováním léčitelných rostlin? Neměla by i ona dostat příležitost zařádit si v nákupnu, flirtovat s klukama a prožít život normální puberťačky? Možná.. jsem moc sobecká. Třeba to bude fajn.. Třeba. Moc tomu nevěřím, ale..
"Budeme dbát na její výuku. Nejdeme tam za zábavou" ozve se nečekaně a vedle mě se objeví Kep. Rozumný, vážný, vtipný a také báječně krásný Kep. Zajímalo by mě co obsahuje jejich DNA, že prostě zaručeně musí být každý z jejich druhu tak úžasný.
Někdy se jich na to musím zeptat.
"Máme se dostavit do koupelny ve křišťálovém patře" řekne, otočí se a vydá se na cestu aniž by na nás počkal.
"Proč do koupelny?" zeptám se Deana už za cesty.
"No.. pošlou nás portálem. Je jediný dimenzi. Je dost podobný tomu, jak se to jmenuje… Jo, pračce na prádlo."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Ztrácí se Vám ponožky?

Ano!
Ne!

Komentáře

1 Anonym co si říká _ea EA ouuuuu to zní skoro jako ten název tý firmy. Hustý, já jsem EA! Hah, vyrobila jsem The Sims! Jen mi zmizely peníze, ale to je okej... Anonym co si říká _ea EA ouuuuu to zní skoro jako ten název tý firmy. Hustý, já jsem EA! Hah, vyrobila jsem The Sims! Jen mi zmizely peníze, ale to je okej... | 12. května 2015 v 15:16 | Reagovat

:D Tohle je super část, i když poněkud rozhovorová. Jen mě zajímá, co udělá ta malá s těmi křídly? xD
Já taky nebyla v jiné dimenzi :C

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama