7. kapitola

11. května 2015 v 14:35 | Ajdy |  Yogobélie - místo všeho (Ajdy)
Hou, hou, hou
trpaslíci jdou
a Sněhurka za nimi kroutí prdelkou!
Ne, nehrabe mi..
Užijte si další kapitolu a zbytek dne!
Ajdy

Povzdechnu si a odhodím si vlasy z obličeje. Bohužel to nikdy nebude vypadat tak působivě jako u Elis. Škoda, no. Občas by se to hodilo. Dean po mě sekne těma svýma, nebezpečnýma, zelenýma očima. Raději se od něho otočím a zeptám se Elis: "Tak půjdeme?"
Přikývne tou svou porcelánovou hlavičkou a jako první zamíří z pokoje. Přelétnu očima ten obrovský pokoj a bez nastolgie za ní zamířím. Chodby v téhle budově jsou děsně dlouhé, ale o to hezčí. Inspirované antikou řekla bych. I když tenhle svět nemá s naším nic společného takže pochybuji, že tady někdy něco jako antika existovalo.
"Ne, to ne. Ale o antice jsme se učili v Základech chráněné dimenze" poučí mě Dean. V čem že?! Zlatá ekonomie! No prosím a v těhle kravinách jsem se měla naučit orientovat taky. Ani za křišťálový palác. Od někud se na mě vyřítí zhruba 140 centimetrů vysoká postavička. Její zářivě blonďaté vlásky kolem její hlavičky tvoří zářivé světlo, modré očíčka jsou naplněná vzrušením, a jakmile mě uvidí její jahodová pusinka se roztáhne do úsměvu. Na pozdrav roztáhne svoje třpytivá křídla. Moje nevlastní sestřička. Napůl víla, aby bylo jasno. Křídla stáhne a začne kolem mě vzrušeně poskakovat. I přes všechny nesympatie které k tomuhle magickému velemístu cítím, mi ona přirostla k srdci. Úžasné, malé stvoření, které vzniklo potom co můj královský tatík zhřešil. Matka mu odpustila a víla s kterou taťka zhřešil o dítě nestála. No a tak tahle vílí princezna vyrůstá na královském dvoře. A chudinka malá s tím má problémy.. Rasismus je asi známý všude.
"Úžasná zpráva Gwennie! Víš co?? Já půjdu do toho tvýho světa s tebou! Fakt! A Dean taky! Budeš se tam v utajení učit. A možná s námi pošlou i Elis a jejího bratra! Super! Máš radost, že jo??" vychrlí na mě to přešťastné dítko.
"No to teda" vydechnu šokovaně a není na tom zrníčko pravdy.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lea Lea | 11. května 2015 v 18:29 | Reagovat

Fakt, něco se mi na tom tvém dokonalém, překrásném světě plném porcelánových lidí nelíbí :D
Ale je to dobře napsané!
(Malé sestry.. o těch se vždy dobře píše OuO → viz Ashelina mladší sestra Anabel)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama