1. kapitola

6. dubna 2015 v 20:05 | Ajdy |  Yogobélie - místo všeho (Ajdy)
Čauky mňauky!
Ehm,jo.. Tohle je fakt divný pozdrav :D
Takže protože jsem měla po dlouhé době chuť psát..
Tak jsem psala! :D
A tohle je výsledek xD


Znovu projedu svou ofinu kartáčem na vlasy a uspořádám ji tak aby nebyl vidět čerstvý pupínek. Potom pro jistotu tu tmavou záclonu nitek světlých a tmavých vlásků, které ze mě tvoří brunetku odhrnu, a s povzdechem sáhnu po svém korektoru. Mm, lepší. Pak si zase přečešu vlasy a stoupnu si bokem k zrcadlu. Zatáhnu břicho a vypnu hrudník a mám pocit, že tohle by šlo. Potom se otočím a rychle od zrcadla odskočím abych neviděla svoje stehna. Protože ty nesnáším. Udělám na sebe jeden ze svých šklebů a s koženým batůžkem se loudám do kuchyně. Vím, že tam Kristine už nebude. Vím, že když jsem vstávala, ona zrovna vyjížděla z příjezdové cesty našeho baráku. Ehm, tedy jejího. Já jsem vetřelec, kterého k sobě přijala, když jsem se stala sirotkem. Zamknu barák a vyjdu na příjezdovou cestu a dost se vyděsím, když zjistím, že tam není známá oktávka Lesllie - mé nejlepší kamarádky. Automaticky sáhnu po mobilu abych zjistila, že na něm žádná zpráva ve které by mi Lesllie řekla, že mě nevyzvedne, není. A pak se najednou zvedne vítr, svět se se mnou roztočí a já letím. Ne ladně jako labuť, ale jako šílenec, který kope rukama a nohama ve vzduchu a je unášen nějakou silou pryč.
"Zkuste jí dát facku.. Třeba to pomůže" slyším hlas nějakého frajírka o kterém už teď vím, že je strašně pěkný, na jeho svalnatém těle je několik jizev z různých bojů, že mu padá ofina do očí a opírá se o kmen stromu pod kterým sedí.
"Ne!" vykřiknu a vymrštím se do sedu přičemž způsobím havárku mého čela s čelem kluka, který se nade mnou skláněl a byl připravený mi tu facku dát. Způsobím tím vlnu smíchu ve které se nejhlasitěji projevuje ten frajírek.
"No.. na to, že spadla z nebe nevypadá jako anděl. Jseš anděl?" zeptá se mě holka s havraními vlasy po pás, bílou pokožkou a krvavě rudými rty.
"Ach, Elis. Andělé z nebe nepadají. Copak si z výuky nepamatuješ nic?" zeptá se Elis kluk se kterým jsem se srazila a protočí modré oči. "Promiň, ale znám daleko zajímavější věci než je čumění do učebnic" odpoví Elis a uraženě pohodí hlavou což kluka rozesměje.
"V tom má pravdu" odpoví frajírek se zazubením. Otočím se po něm abych zrovna viděla jak se jeho tváří mihne náznak pobavení a řekne mi: "Frajírek se mi nelíbí. Zkus mi říkat Deane" Prohlédnu si Deana, který vypadá jako překrásný anděl skřížený se sexy ďáblem, který ihned vyprskne.
"No teda! Ohledně mého vzhledu už jsem slyšel milióny lichotek, ale tohle ještě ne!" směje se a mě se to dotkne. Tudíž se od něho naštvaně otočím a zachytím pobavený, nicméně soucitný pohled krásné Elis. "Nic si z toho nedělej. Je to prostě debil" řekne mi a přátelsky se zazubí. Vlastně jsou krásní všichni tři co tu jsou. A v tom mě to napadne - "Můžete mi sakra říct kde to k sakru jsem?" "V Yogobélii" zazubí se na mě kluk se stejně černými vlasy jako Elis podle čehož usoudím, že to budou sourozenci.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Oceníš spíše krátké kapitoly, nebo dlouhé?

Krátké
Dlouhé
Jak kdy

Komentáře

1 Mrs. Leočko (Leuš :D) Mrs. Leočko (Leuš :D) | 6. dubna 2015 v 22:21 | Reagovat

Omg, mám  pocit, že tu postavu máš podle sebe! :D
Proč jen z mého úhlu pohledu vypadá Yogobélie jako místo šílenců? :D Jinak přijímám gratulace za to, že tě můj článek přiměl psát :D
PS: Je to dobře napsaný :D
PPS: Jžš majra co máš s těmi anděli? :D
PPPS: Jsou moc sexy.. heh :D

2 Ajdy Ajdy | 6. dubna 2015 v 22:25 | Reagovat

Jo, kopíruje to můj vzhled :D
Neboj.. Nebudou to andělé..
Díky :33

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama