4. kapitola

9. dubna 2015 v 15:52 | Ajdy |  Yogobélie - místo všeho (Ajdy)
Ahoooj.. :)
Poslední dobou mě psát fakt baví :D
Hlavně tuhle kravinu :D
Neberte si mikiny, venku je teplo.
Ajdy

Dean se rozesmál. Takže si to zřejmě přečetl.
"No možná je na čase zmizet odsud někam.. na nějaké.. příjemnější místo" řekne když se dosměje. "Příjemnější místo? A tím myslíš jako co?" zeptám se ho s pozvednutým obočím.
"Uvidíš" řekne a v očích má vepsaný pobavený výraz. A potom si mě přitáhne na svoji hruď a já mám pocit, že se všechno kolem nás zastavilo a ve mně vybuchlo několik elektrických nábojů. Co to jako dělá..? Snad se nechystá mě - BUM! Roztočíme se jako káča a pohybujeme se v něčem. Všude je černo a na té černotě září několik.. hmm.. dimenzí?
"Drž se mě.. Bylo by blbé ztratit tě v časoprostoru" zašeptá mi do ucha a mně přejede po zádech příjemný mráz. Stále se točíme, moje vlasy létají do všech světových stran a mě drží jeho pevné paže. A pak se najednou vše zastaví a my stojíme na nějakém náměstí. Nikdo se nepozastaví nad tím, že jsme jen tak spadli ze vzduchu. Lidé se tváří zcela normálně. No lidé.. jsou všichni tak dokonale krásní, že to snad lidé nejsou. Dean mě pustí, já zavrávorám a málem padám do kašny. Se smíchem mě chytí a já myslím, že kdyby tohle někdo natočil a poslal do "Neváhej a toč" nebo jak se to jmenuje, vyhrál by. Rozhlédnu se po náměstí které je stavěno ve slohu, který mi nic neříká. Naproti kašně stojí velkolepý chrám. Mám takový divný pocit, že už jsem ho někdy viděla.. Je tady spousta domů a mezi nimi několik uliček. Kam asi vedou? A co to je k sakru za divný jazyk?! "Gerstvé jazyky jegtěrek! Kupuujte! Zarugeně gerstvé!" Gerstvé? To zní jako žervé. Reklama na nějakou pomazánku či co.
"Pojď jdeme" zavelí Dean a svižným krokem se dere k chrámu.
S povzdechem se za ním vydám. Před chrámem jsou dva veliké sloupy omotané těmi světelnými nitkami co jsem viděla na těch divných stromech.
Celý chrám působí tak nějak osvětleně. Jako kdyby při stavění použili zlaté světlo a to namíchali s maltou.
Dean už stojí před dveřmi, když v tom se najednou dveře otevřou a v nich stojí pán středního věku, na hlavě bílou, barokní paruku, oblečen v černém obleku.
"Princezna Amatis! Amatis! Vágně je to princezna Amatis!" začne radostně vykřikovat a poskakovat. Kdo je sakra princezna Amatis?
"Ty" věnuje mi úsměv Dean.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Oceníš spíše krátké kapitoly, nebo dlouhé?

Krátké
Dlouhé
Jak kdy

Komentáře

1 Sanecis Sanecis | 9. dubna 2015 v 17:03 | Reagovat

Jeto jako vždy napínavý! Supeer!! :D
Těším se na pokračování :-). Doufám že bude brzy. Prosím tě vysvětli mi jak to že je princezna a nikdo ji nezná? :-D (Ta holka přece nevěděla že je princezna,myslela jsi že je anděl)

2 Lea Lea | 9. dubna 2015 v 17:06 | Reagovat

Dobrý díl, jako vždy. Dobře jsi to napsala, nejvíc to teda zabily ty jazyky xD Těším se na pokračování, určitě bude zítra, co? :D
Ale fakt, máš to super.
PS: Přebarvi text... je černý :D ať ladí s dessem, nejlíp to jde přes Word, vymazat formátování a zase vložit sem, mě to tak funguje.
PPS: ty shippy! :D Doufám, že s tím klukem nic mít nebude.. pchh, princezny by měly být forever alone! :D

3 Ajdy Ajdy | 9. dubna 2015 v 17:22 | Reagovat

[2]: Díky :)
Nemyslela si, že je to anděl.. Myslela si to o tom klukovi.

4 Lea Lea | 9. dubna 2015 v 19:47 | Reagovat

[3]: Ségra je blbá, neřeš to :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama