3. kapitola

8. dubna 2015 v 11:20 | Ajdy |  Yogobélie - místo všeho (Ajdy)
Krá krá Vám všem, kteří jste zavítali na tento blog
a čtete tuhle povídku. Už jenom to, že si jí přečtete
mi udělá radost!
Nepokoušejte TNT,
Ajdy


"Cože udělali?" zeptám se ho nevěřícně."Přemístili, přenesli, transportovali.. prostě šli tam kam chtěli" vysvětlí mi Dean ovšem já to nechápu. To si prostě zahráli na Harryho Pottera a přemístili se..?
"Kdo je Harry Potter?" zeptá se Dean s pozvednutým obočím.
"Ale nikdo" odpovím mu s pocitem, že tady známou postavu kterou Rowlingová dobyla svět neznají. Stále se na mě dívá se zvednutým obočím a tak jen protočím oči a odvrátím se od něho. Potom se rozhlédnu kolem sebe a napadne mě, že to mělo být to první, co jsem měla udělat. Je to tady totiž... nádherné. Svým způsobem. Ze země raší světle fialová tráva a na ní jsou postavené stromy. Není to tu jako les, to zase ne. Je jich pár a jsou od sebe vždycky asi tak čtyři metry. Ovšem.. můžu o tom říct, že jsou to stromy? Ty rostliny sice mají dřevěný kmen.. ale ten nenese korunu. Místo toho z kmene vyráží čtyři tlusté větve stylem křížem - fajn, tohle možná bude koruna - a na ně se uchytávají zlaté nitky u kterých se těžko pozná kde vlastně začali. Teprve teď si uvědomím, že se za tu dobu co jsem se tu objevila se setmělo a ty zlaté nitky vyrábějí světlo, které vše osvětluje. Svítí na fialovou trávu ze které se pomalu derou ven malé, modré kvítky a chtějí si prožít svůj noční život. Dosáhnou maximálně výšky jednoho centimetru a potom rozevírají svá poupata jako by se chtěli podívat na oblohu na které září několik hvězd a taky měsíců.
Je jich asi šest, každý od sebe vzdálený na strašně daleko a přitom to vypadá, že jsou si tak blízko. Je to tady prostě kouzelné, úžasné a možná by to bylo i romantické kdybych tu nestála s tím namyšleným idiotem. Doufám, že zrovna tuhle myšlenku si přečetl, když ho tak baví hrabat se mi v hlavě.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jaký je tady podle tebe lepší admin?

Ajdy
Lea

Komentáře

1 Sanecis Sanecis | 8. dubna 2015 v 20:10 | Reagovat

Já už jsem si to četla ve škole, ale je to fakticky super :)
Doufám, že to uděláš nějak úplně megaaa :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama