Princezna temnoty a světla - spoiler

18. ledna 2015 v 11:24 | Ajdy |  Princezna temnoty a světla (Ajdy)
"Ne, ne, ne! poslouchej mě ještě chvíli.. Prosím!" doprošovala jsem se Demonna, který se chystal zatáhnout za páku. Zavřel oči barvy zelenkavé trávy a zápasil sám se sebou. "Ach.." vzdychl, a já věděla, že jsem získala čas. Omluvným pohledem jsem se podívala na Deana, mou životní lásku, který mi pohled opětoval - se strachem v očích a heslem: "Nic nedělej. Prosím!"
Polka jsem, a otočila jsem se zpátky k Demonnovi. Ničeho si nevšiml. Až teď otevřel ty zelené oči, oči které mi nadělaly tolik potíží.. Oči které mě dovedli až sem.. Oči které musí být zničeny.
"Poslouchat tě? Proč jako?" odfrkl bez zájmu, ale všichni jsme věděli, že je to jen přetvářka. Měl o mě zájem. Tak velký, že prohlásil:
"Dokud tě nebudu Mít já, nebude tě Mít nikdo. Pamatuješ si na to? Co když tě stále miluju? Co kdybychom propustili Deana a zůstali tu spolu? Na věky věků?" ty slova mi nešly přes pusu přesto jsem je říkala. Naučil mě lhát mistr zla tak proč to nevyužít? Nesmím se teď podívat na Deana.. nemůžu. Vím, že mu ta slova slova ubližují.. věřil, že mě zachránil, dostal z pobláznění, ale teď.. Já ho chci jen ochránit! Miluju ho a proto to musím udělat.
A pak se stalo něco, co nikdo nečekal. Začal zvonit mobil. Ano, přesně tak. Na Knížectví Smrti, tam kde vládne matka Smrti a otec Tmy, zazvonil telefon. Byl to telefon jejich syna Demonna, který si jen tak vybral planetu Zemi a změnil jedné holce celý život - mně. Demonn ode mne zvedl oči a podíval se na displej:

"Ehh.. To je Kortney.. Musím to vzít" řekl a poodešel o kus dál.
"Lilly.." vzdychl nevěřícně Dean, v očích smutek, zradu a bolestivou lásku. Zavřela jsem oči a nevěděla jak dál.. když v tu mě napadlo.. Jsem přeci princezna světla, proč toho nevyužít? A tak jsem se soustředila na Slunce. Velkou ohnivou kouli.. Její paprsky míří sem.. Musí nás odsud dostat.. Obepíná mě teplo. Dean mi podává ruku. Už nejsme svázáni. Letíme. Pryč. Daleko. K matce Světla. Padám na podlahu. "Dokázala jsem to! Zachránila jsem nás!" je poslední věc na kterou pomyslím, než upadnu do dlouhého spánku.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Oceníš spíše krátké kapitoly, nebo dlouhé?

Krátké
Dlouhé
Jak kdy

Komentáře

1 Lea Lea | 18. ledna 2015 v 18:43 | Reagovat

Hehe :D Myslím že je to hodně zamotané, i když jsi říkala, že to tak je naschvál. Pozor ale na to, co tam dělají. Proč vůbec tam byla nějaká páka, když za ní pak vlastně nezatáhli a nic se nedělo? nebo alespoň mě to tak příjde. :D + pozor na odstavce

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama