Princezna temnoty a světla - 1

22. ledna 2015 v 8:45 | Ajdy |  Princezna temnoty a světla (Ajdy)
"Jmenuji se Lilly Seimová" znělo mé prosté představení. Učitelka, jež by svým věkem mohla soutěžit se stavbami středověku, se na mě podívala a přísným hlasem se zeptala: "To je vše?"
"Ano" odpověděla jsem jí s přikývnutím a možná jsem měla říct něco jiného, protože takhle jen stáhla obočí do jedné linky a mně to přišlo strašně směšné.
"Však Vás ten smích přejde slečno Seimová"
"Smích je zadarmo a prodlužuje život. To je jako byste jí vzala jídlo" prohodil kdosi v předu.

"Vy radši mlčte Demonne" sjela přísným pohledem chlapce, kterého jsem přes ostatní neviděla. Učitelka se vrátila k původnímu tématu - tedy představování a já se zamyslela nad tím, co jsem řekla. Měla jsem snad říct: "Čau jsem Lilly, navenek obyčejná holka, ale pozor! Jsem princezna Světla a pocházím z jiné planety. Také ovládám dost velkou a obtížnou magii. Původně jsem se měla vdávat, ale já raději zdrhla sem, mezi obyčejné smrtelníky. Doufám, že z nás budou super kamarádi" Jo, tak za to by asi hned volali do blázince. Tudíž myslím, že představení Lilly Seimová je daleko lepší. Co to ta babizna píše? "Rozvrh? Cože? Jako vážně? To snad ne!" Zoufám a začnu do tabulky zapisovat zkratky, které můj mozek nebere.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Oceníš spíše krátké kapitoly, nebo dlouhé?

Krátké
Dlouhé
Jak kdy

Komentáře

1 Lea Lea | 22. ledna 2015 v 18:11 | Reagovat

Wau super povídka ;) I když mám pocit, že s ní sekneš někde u 8 dílu :D
Dokonči to! :D protentokrát :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama