Leden 2015

Příběh Emily z Derasii

27. ledna 2015 v 23:02 | Lea |  Jednorázovky (Lea)
Přepsaná a opravená verze. Moje původní verze zde.
Enjoy :3

Narodila jsem se 19.ledna, když začínala doba draků. Doba, kdy lovci začali vylézat a mýtická stvoření ožívat z pouhých představ. Narodila jsem se ve vesnici, která dávno neměla existovat. Měla být vyhlazena před několika lety, protože byla hlavním zdrojem živlů a na tak maličkém území byl jejich výskyt až přeplněný. Je pravda, že náš počet se snížil na polovinu. Pět malých domů schovaných v hustém lese. Zakázané děti. A přesto jsem se narodila. Tady začal můj příběh.

Princezna temnoty a světla - 1

22. ledna 2015 v 8:45 | Ajdy |  Princezna temnoty a světla (Ajdy)
"Jmenuji se Lilly Seimová" znělo mé prosté představení. Učitelka, jež by svým věkem mohla soutěžit se stavbami středověku, se na mě podívala a přísným hlasem se zeptala: "To je vše?"
"Ano" odpověděla jsem jí s přikývnutím a možná jsem měla říct něco jiného, protože takhle jen stáhla obočí do jedné linky a mně to přišlo strašně směšné.
"Však Vás ten smích přejde slečno Seimová"
"Smích je zadarmo a prodlužuje život. To je jako byste jí vzala jídlo" prohodil kdosi v předu.

"Vy radši mlčte Demonne" sjela přísným pohledem chlapce, kterého jsem přes ostatní neviděla. Učitelka se vrátila k původnímu tématu - tedy představování a já se zamyslela nad tím, co jsem řekla. Měla jsem snad říct: "Čau jsem Lilly, navenek obyčejná holka, ale pozor! Jsem princezna Světla a pocházím z jiné planety. Také ovládám dost velkou a obtížnou magii. Původně jsem se měla vdávat, ale já raději zdrhla sem, mezi obyčejné smrtelníky. Doufám, že z nás budou super kamarádi" Jo, tak za to by asi hned volali do blázince. Tudíž myslím, že představení Lilly Seimová je daleko lepší. Co to ta babizna píše? "Rozvrh? Cože? Jako vážně? To snad ne!" Zoufám a začnu do tabulky zapisovat zkratky, které můj mozek nebere.

Princezna temnoty a světla - spoiler

18. ledna 2015 v 11:24 | Ajdy |  Princezna temnoty a světla (Ajdy)
"Ne, ne, ne! poslouchej mě ještě chvíli.. Prosím!" doprošovala jsem se Demonna, který se chystal zatáhnout za páku. Zavřel oči barvy zelenkavé trávy a zápasil sám se sebou. "Ach.." vzdychl, a já věděla, že jsem získala čas. Omluvným pohledem jsem se podívala na Deana, mou životní lásku, který mi pohled opětoval - se strachem v očích a heslem: "Nic nedělej. Prosím!"
Polka jsem, a otočila jsem se zpátky k Demonnovi. Ničeho si nevšiml. Až teď otevřel ty zelené oči, oči které mi nadělaly tolik potíží.. Oči které mě dovedli až sem.. Oči které musí být zničeny.
"Poslouchat tě? Proč jako?" odfrkl bez zájmu, ale všichni jsme věděli, že je to jen přetvářka. Měl o mě zájem. Tak velký, že prohlásil:
"Dokud tě nebudu Mít já, nebude tě Mít nikdo. Pamatuješ si na to? Co když tě stále miluju? Co kdybychom propustili Deana a zůstali tu spolu? Na věky věků?" ty slova mi nešly přes pusu přesto jsem je říkala. Naučil mě lhát mistr zla tak proč to nevyužít? Nesmím se teď podívat na Deana.. nemůžu. Vím, že mu ta slova slova ubližují.. věřil, že mě zachránil, dostal z pobláznění, ale teď.. Já ho chci jen ochránit! Miluju ho a proto to musím udělat.
A pak se stalo něco, co nikdo nečekal. Začal zvonit mobil. Ano, přesně tak. Na Knížectví Smrti, tam kde vládne matka Smrti a otec Tmy, zazvonil telefon. Byl to telefon jejich syna Demonna, který si jen tak vybral planetu Zemi a změnil jedné holce celý život - mně. Demonn ode mne zvedl oči a podíval se na displej:

"Ehh.. To je Kortney.. Musím to vzít" řekl a poodešel o kus dál.
"Lilly.." vzdychl nevěřícně Dean, v očích smutek, zradu a bolestivou lásku. Zavřela jsem oči a nevěděla jak dál.. když v tu mě napadlo.. Jsem přeci princezna světla, proč toho nevyužít? A tak jsem se soustředila na Slunce. Velkou ohnivou kouli.. Její paprsky míří sem.. Musí nás odsud dostat.. Obepíná mě teplo. Dean mi podává ruku. Už nejsme svázáni. Letíme. Pryč. Daleko. K matce Světla. Padám na podlahu. "Dokázala jsem to! Zachránila jsem nás!" je poslední věc na kterou pomyslím, než upadnu do dlouhého spánku.

Mysl Srdce díl 2.

15. ledna 2015 v 2:08 | Lea |  Mysl Srdce (Lea)
Ehehee... snažila jsem se Ajdy přemluvit aby něco napsala, ale...
Tak ale já něco sesmolím, páč tu máme supr dizajn a za chvíli je zima pryč! :<

NÁZOROVKA? - Ajdy

13. ledna 2015 v 21:48 | Ajdy |  Jednorázovky (Ajdy)
Eh.. Ahoj..
I když je to možná neočekávané.. stále žiju :)
Poslední dobou toho bylo moc.. a teď ještě víc :D
Nicméně.. nedávno jsem dostala na asku velmi zajímavou otázku na kterou
jsem se tenkát moc nerozepsala.. A tak jsem to zkusila tady :D
Je to.. o lidské blbosti..? Myslím, že i tak se to dá nazvat.. Zoufalství..
******************************************************************************************************
Můj ask: http://ask.fm/adelinqa2

A teď článek! :D


?? Poslední šance??

Dávám ti poslední šanci. Pak už vážně skončím. Naprosto poslední.
Počkat.. neříkala jsem to i před těmi X dalšími?..
Nebylo to tak nějak? Proč to vlastně dělám?
Netýrám tím sama sebe? Není to tak trochu moje slabina..?
Ubližuješ mi.. a já ti i přesto dávám další šance..
Jsem zbabělec.. Neustále si říkám, že ještě jednou.. Že ses třeba změnil..
A dopředu vím, že to tak není. Takže naposledy?

A váš názor? Pište do komentářů!