Říjen 2014

Není propast jako propast - díl 1.

23. října 2014 v 21:29 | Lea |  Není propast jako propast (Lea)
Muwhahahaha.
Já vím, že vás to nebaví >.>
(Jenže v tomhle dílu to je tak vtipný! :DD)
Jezte sušenky!
Lea

Nový kabátek blogu :)

21. října 2014 v 21:53 | Lea
Tak, konečně tu je nový a ďábelsky hnusný layout blogu!
Jako vždy, nejsem spokojená(hlavně se záhlavím. Ty oči jsem dělala třikrát a pořád se mi nedařily!), ale co nadělám. :C
Chtěla bych znát vás názor, co třeba vylepšit, protože já jsem úplně ztracená xD
Jezte sušenky! (Je to zdravé :D)
Lea

Není propast jako propast - úvod

18. října 2014 v 7:12 | Lea |  Není propast jako propast (Lea)
Ajdy.. ty mít pět komentářu a já ani jeden.. ....
:DDD
Okej, příběh je o holce, která je trošku (trošililinku C:) podle mě :D
Úvody můžou být krátké! C:
Lea

Píp, píp, píp.
Blbý budík. Já tak nesnáším budíky! Líně jsem otevřela oči a jednou rukou si nahmatala hlavu. Druhou jsem praštila do budíku, který najednou vydal nějaký zvuk. Přirovnala jsem to ke křupnutí plastu.
"Né," zamumlala jsem sama pro sebe. "Já budu muset kupovat novej," převalila jsem se na bok, ale ucítila kraj postele. Ještě v polospánku jsem sebou praštila o tvrdou zem. Rychle jsem zvedla hlavu, poplašeně se rozhlédla. Nikdo tu nebyl.
"Au," kníkla jsem se spožděním a vymotala se z deky, v které jsem byla zabalená jako housenka. Moje nohy šly úplně samy, tak jak byly naučené, nejdřív do koupelny. Ruce úplně automaticky šáhly po kohoutku. Polila jsem si ledovou vodou obličej, ale stále se mi chtělo spát. Achjo, doufám že neusnu jako minule.. Vzala jsem hřeben a začala si česat vlasy. Myšlenky se mi začaly urovnávat a myšlenky ze snu ztrácet. Už nikdy nechci vidět masožravé veverky, fuj. Kriticky jsem si výsledek prohlédla v zrcadle. Zjistila jsem, že jsem se spíš ještě víc zacuchala a tak jsem toho nechala a vlasy si jen prohrábla.
Měla jsem je kratší, kudrnaté a modré. Teda, ne že bych měla přírodně modré vlasy, ale měla jsem zálibu v netradičních barvách. Navíc mi to slušelo.
Dokolíbala jsem se do pokoje a hodila na sebe nejbližší oblečení, které nebylo pyžamo. Občas se mi totiž stalo, že jsem si pyžamo svlíkla a pak si ho zase oblékla. Po ránu jsem hodně divná.
Když jsem se konečně probrala z ranního transu, mohla jsem dojít do koupelny a namalovat se. Je mi už patnáct let, já vím, velká holka. Řasenka mi vypadla z rukou a zamazala umyvadlo.
Já to umývat nebudu.. Utřela jsem to ledabyle ručníkem, na kterém teď byla černý skvrna.
"No nic," pPokrčila jsem nad tím rameny a dál se malovala. Nakonec jsem se vzhlédla v zrcadle. Jedovatě zelené třčško s krátkými ramínky a fialovou kytičkou působilo dost.. divně. Naštěstí vytahané džíny k tomu stylu seděly. Kriticky jsem si prohlédla svůj špek. Mírně propadlé tváře dělaly dojem kostry, menší hákovitý nos byl naštěstí nepříliš nápadný. Plné rty jsem měla popraskané, moc nepiju. Jediné, co se mi na sobě líbilo byly moje oči. Všichni mi je chválili, to bude asi tím, že nic jiného chválit nemůžou. Byly zářivě zelené. Ne ta hnusná, smíchané zelená, které se zelené nedalo říkat. Byla to hezká zelená, taková trošku světle temperová. Vévodila mému obličeji. A to bylo tak vše.
Povzdechla jsem si a přehodila si batoh, v kterém už bylo vše nachystané, přes rameno. Máma byla vážně důsledná. Ještě jsem naposledy došla do kuchyně a podívala se do ledničky. Nenašla jsem žádnou změnu a tak jsem si spokojeně ukradla jednu sušenku ze špajzu a vydala se do školy. Myslela jsem, že to bude normální den..

Oficiální vzhledy našich ponyson

16. října 2014 v 21:09 | Lea
No.. to by nebyla Lea, aby něco nepřidala na blog (Lea si zažila už svoje z jednoho společného blogu a musí chce být aktivní :D stejně jako spoluadminka)
Vytvořila jsem konečné vzhledy našich ponyson i s cutie markem. To kdyby nás někdy někdo chtěl kreslit *mrk mrk* ale i pro mě, bez základních barev to nejde :D
Lea:
Lea official colours by Lisiska
Taková světlá :D
+ její velmi "sexy" cutie mark >.> aneb popsaná paleta :D Za nápad vděčím Niky! :3

Ajdy (oblíbenější adminka)
Je to s jejím souhlasem C: Schválila patentem "To se mi líbí" xD
Její CM:
Untitled Drawing by Lisiska

Protože fotky zatím nebudou. xD Ajdy, pokud nějakou přidáš, hrozím, že tu tvou dám na memfun :DD
Oky doky,
Lea

Nudíš se?

13. října 2014 v 16:19 | Ajdy
Ahoj :DD
Takže pokud je tady někdo kdo rád čte a nudí se tak by si mohl zaskočit na můj vlastní blog kde mám zatím jen pár kapitol z jedné série -Havraní dívka- . :DD
Jsem vděčná za každý komentář a ohodnocení :D

Odkaz: http://aajddy.blog.cz/

S přáním krásného zbytku dne, když už škola je až zítra ráno (škoda),
Ajdy :3

Jednorázovka k dvoum rokům na hlavním Lei blogu

4. října 2014 v 18:00 | Lea
Jop, zase já :D Můj hlavní blgo nedávno oslavil 2 roky - tady je naprosto úžasná jednorázovka, která se mi podle mě fakt povedla ^^"
Radostné čtení přeje: Lea