Září 2014

Muhaha tělocvična

25. září 2014 v 16:02 | Ajdy a Lea |  Společné speciály
Nom.. náš první společný příběh :D

...Vítejte nový uživateli systému Windows..

25. září 2014 v 15:53 | Ajdy a Lea
Vítejte v tomto zapadákově! :D

Jsme tu dvě adminky - Ajdy a Lea. Budeme se snažit být co nejaktivnější.. podle toho, jak nám budou síly stačit :D
Budou tu spíše povídky, jednorázovky, společné povídky a ještě něco s psaním :D

Obě jsme cáklý retardovaný kámošky, které navštěvují stejnou ZŠ, stejnou třídu a rády píšou. :D
Také máme obě dvě účet na memfun.com což je web s meme komiksy.

O Lee: Jsem retard vyššího kalibru :D celkem ráda píšu, hlavně fantasy. Ale nevím, jestli píšu dobře i když mi lidi říkají, že píšu dobře xD Mám tři sourozence :D I když zní to trošku divně. Když to vezmu kolem a kolem (nevím proč bych měla :D), máme u obou rodičů dohromady pět koček, psa, rybičky a nějaké ty brouky, no xD (řekněte, komu venku na zahradě nelítají berušky? :D)
Dívám se na MLP, Doctora Who, Sherlocka a Hvězdnou bránu! :D Miluji sušenky >.> Ale uplatit se dám jen čokoládou a lízátky xD Podle počtu smajlíků v tomhle odstavci jde poznat, že je i ráda píšu :D Bez nich to je takové.. :C chladné.
Tak, to je vše :D Ano já vím, moc výstižné! :D
PS: Lea si tě najde! >.>

O Ajdy: Jsem naprosto normální, retardovaná, obyčejná holka. Není na mě nic zvláštního, poutavého, zajímavého.. Z davu vyčnívám možná až když něco řeknu :D Mám mladšího sourozence, je to kluk a učit se s ním mě stojí moje drahocené nervy. Až pochopí, že k je tvrdá souhláska, budu to považovat za osmý div světa :D Mám psa, kočku a rybičku. Co se školy týče mé známky jsou 1,2.. Sem tam nějaká 3 no.. :DD Miluju lízátka a svojí postel :D No to je tak nějak všechno takže Adios!